Transenter

Amsterdam, 15.02.2017 r.

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić poniższe referencje dla Państwa Magdaleny i Sławomira Dudów-Klimaszewskich.
Nasza firma Transenter Translations od wielu lat regularnie współpracuje z Państwem Dudami-Klimaszewskimi, którzy są jednymi z naszych najbardziej zaufanych i cenionych tłumaczy freelancerów w kombinacji językowej polski-angielski. Są niezawodnym i profesjonalnym zespołem tłumaczy freelancerów. Zawsze dotrzymują uzgodnionych terminów, a jakość dostarczanych przez nich tekstów nieustannie spełnia wysokie wymagania, które stawiamy naszym wykonawcom.
Duża dostępność tych tłumaczy sprawia, że możemy zwracać się do nich zawsze, gdy potrzebujemy wsparcia, a ceny świadczonych przez nich usług są rozsądne. Pragnę również zaznaczyć, że tłumacze z tego zespołu są zawsze otwarci na nasze uwagi i pytania oraz chętnie dostarczają wymaganych odpowiedzi i rozwiązań.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i bez wahania możemy polecić Państwa Dudów-Klimaszewskich jako wykonawców wszelkiego rodzaju tłumaczeń oraz jako osoby odpowiednie na stanowiska wymagające dogłębnej znajomości języków polskiego i angielskiego.
W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt.

Z poważaniem

Nuno Pereira
Menedżer projektów


To jest tłumaczenie referencji z języka angielskiego. Zachęcamy do zapoznania się z oryginałem.